Zeytinburnu

Zeytinburnu

Zeytinburnu İkinci El Eşya Alım/ Satım

İstanbul’ da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerinde satın alan firmamız Zeytinburnu ikinci el eşya alanlar olarak Zeytinburnu bölgesinde hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın ödemesini nakit olarak yapıyor ve ek ücret talep etmeden verdiğiniz adresten teslim alıyoruz. İstanbul Zeytinburnu’nda İkinci el kullanılmış eşyaları en iyi fiyatları vererek alan firmamız kolay ve anlaşılır alt yapıya sahip ikincielmerkezi.net’ den satmayı düşündüğünüz ikinci el ürününüz için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Zeytinburnu ikinci el eşya satanlar ve alanlar olarak kapınıza kadar hizmet veriyoruz. Zeytinburnu hizmet bölgesinde en samimi, dürüst ve duyarlı Zeytinburnu 2.el eşya alanlar olarak firmamızdan istediğiniz zaman bizden fiyat alabilirsiniz.

İkinci El Mobilya

Zeytinburnu’ nda yaşıyorsunuz ve mobilyaya ihtiyacınız varsa yada eski mobilyanız artık kullanılmayacak durumda ise değiştirmek için doğru yerdesiniz. Firmamız kaliteli ikinci el mobilyaları satın alıp garantili ikinci el mobilya satıyor. Sadece temiz, sağlam mobilyaları alıp satarak müşterilerimize ekonomik ve kaliteli alışveriş imkanı sunuyoruz. Satın alacağımız mobilyaların hiç bir kusurunun olmaması gerekiyor. Sorunu olmayan mobilyaları adresinden alıp ödemesini nakit olarak yapıyoruz. Mobilya kullanımı 5 yılı aşmış ise kesinle almıyoruz.

İkinci el Elektronik Eşya

Her geçen gün yenilenen teknoloji ile geliştirilen elektronik eşyalar ev ve ofislerin vazgeçilmezleri arasında. Her türlü elektronik ürünü alıyoruz ve kendi garantimizle ikinci el ürün olarak satıyoruz. Firmamız Zeytinburnu’ nda ikinci el olan ve sorunsuz her türlü ikinci el elektronik eşyayı kapınızda nakit olarak satın alıyor.

İkinci El Antika

Antika değeri olan ürünleri alıp meraklısı olan müşterilerimize Zeytinburnu ikinci el eşya satanlar olarak satıyoruz. Eskiyen her eşyayı antika olarak almıyoruz. Eşyanın her şeyden önce ünlü bir kişiye ait veya tarihsel bir dönemin simgesi olması gerekiyor. İpek halı, mobilya, porselen ürünler, tablolar, avizeler, çiniler, ormanlı dönemine ait kıyafetler gibi antika değeri olan ürünleri bulabileceğiniz firmamız, satmak istediğinizde de kapınızdan nakit ödeme yaparak ederi neyse en iyi fiyatı veriyor.

İkinci El Beyaz Eşya

Özellikle bir çok ev hanımının en büyük yardımcılarından olan bulaşık makinası, çamaşır makinası, kurutma makinası, dondurucular, buzdolabı gibi ikinci el beyaz eşyaları nakit olarak verilen adresten satın alıyoruz. Dayanıklı, yıpranmamış, sorunu olmayan ikinci el beyaz eşyaları bulabileceğiniz Zeytinburnu ikinci el eşya satanlar arasında güvenle tercih edebilirsiniz.

 

26 Eylül 2018
136 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN