Şile

Şile 2.el eşya

Eğer Kağıthane ilçesinde veya civar semtlerin birinde ikamet ediyorsanız ve sahip olduğunuz eşyalar içerisinde satımını gerçekleştirmek istediğiniz ikinci el eşyalar var ise bu isteğinizi gerçekleştirecek bir adres mevcut. ikincielmerkezi.net adresimiz üzerinden elinizden çıkarmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalara talibiz. Öte yandan ikinci alışlarımız dışında ikinci el eşya satışlarımız da bulunmaktadır. Evinizde yenilemek istediğiniz herhangi bir ikinci el eşya ihtiyacınız mevcut ise sitemiz aracılığı ile bizimle irtibata geçebilir, en kaliteli ve en uygun ikinci el eşyalarına satın almak üzere ulaşabilirsiniz.

Şile ikinci el eşya alanlar

Eğer evinizde kullanmadığınız koltuk takımlarınız ya da diğer mobilyalarınızı satmak gibi bir niyetiniz varsa, elinizden çıkarmak istiyorsanız ya da herhangi bir mobilyaya ihtiyaç duyuyorsanız, sitemiz Şile ikinci el eşya alanlar ve satanlar olarak isteklerinizi gerçekleştirmek için en doğru adres. Aynı zamanda şirketimize ürün satma isteklerinizi Whatsapp uygulaması aracılığı ile de kabul etmekteyiz. Bu uygulama üzerinden bize ulaşarak satmak istediğiniz ürünün resmini tarafımıza yollama işlemini gerçekleştirebilir ve ürün satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ancak ürün alım şartlarımız gereğince tarafımızca alınacak ikinci el eşyanın herhangi bir arızası ya da kullanılmasına engel bir durumun olmaması gereklidir.

Şile İkinci El Eşya Beyaz Eşya Alımı ve Satımı

Şile 2.el eşya alanlar olarak evinizde kullanmadığınız ve bir kenarda beklettiğiniz ikinci el beyaz eşyalara talip olduğumuz gibi, aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz ikinci el beyaz eşyaların satış hizmetlerini de sunmaktayız. Eğer ki evinizde herhangi bir neden dolayı bozulan beyaz eşyanızı değiştirme ihtiyacı duyuyorsanız bizlere ulaşabilir, ikinci el satış hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şile ikinci el eşya satanlar

Firmamız şile ikinci el eşya satanlar olarak mutfak robotlarından televizyona, lambaderden ses sistemine ve daha bir çok ev elektroniği aletlerine kadar bir çok elektronik ürünün satışını gerçekleştirmekteyiz. Diğer bir yandan ise kullanım süresi 5 yılı aşmamış ve herhangi bir arızası oluşmamış, tamirat görmemiş elektronik ev aletlerinizin alımını da gerçekleştirmekteyiz. Sitemiz üzerinden yer alan ikinci el eşya alım ve satım prosedürlerini incelemeniz yararınıza olacaktır.

 

26 Eylül 2018
150 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN