Sarıyer

Sarıyer

Sarıyer ikinci eş eşya spot

Teknoloji ile beraber beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar da gelişmiştir, sürekli yenilenen programları ile bir üst modeli piyasaya sürülmektedir. Her eşyada olduğu gibi beyaz eşyalarda da bir üst modeli almak için elinde bulunan beyaz eşyayı satmak isteyenler ve bir nebzede olsa fiyatının bir kısmını çıkarmak isteyenler 2. el ürün alan yerlere başvuruyorlar. Piyasada en iyi firma olarak müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği önemsiyoruz. Her türlü ikinci el eşya alım satımı yapan firmamız ürün karşılığı sizlere nakit ödeme yapmaktadır.

Sarıyer ikinci el eşya alanlar

2. El eşya alırken garanti süresi, kullanım süresi, bakımları, ev, işyeri veya ofisten olması önem arz eder. Ürünlerin merkezi programlarının düzgün olması ve işlevini düzgün yapması önemlidir. Ayrıca kilit veya diğer düğmeleri yerinde olmalıdır. Sarıyer ikinci el eşya alanlar olarak aldığımız her üründe temiz kullanıma dikkat ediyoruz. Varsa garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile teslim ediyoruz. ikincielmerkezi.net internet sitemizde ikinci el ürün satmak istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar mevcuttur. Dilerseniz müşteri temsilcimiz ile görüşüp fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ürünlerimiz garantili ürünler olup hiç bir müşteri mağdur edilmemektedir.

İkinci el fiyatlandırma nasıl yapılır

Firmamız tarafından görevlendirilen personel satmak istediğiniz ürünü almadan önce size fiyat bilgisi vermiş olacaktır. Fiyatlandırma ürünün durumu, kullanım süresi, bakımlarının yapılıp yapılmadığı ve garantisi devam edip etmemesine bağlı olarak değişir. Piyasada en fazla ücreti ödeyen firmamız müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas bir politika izlemektedir. Sarıyer 2.el eşya alanlar olarak her zaman güven çerçevesinde iletişim kuruyoruz. Garantili ürünler ile memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Sarıyer ikinci el eşya satanlar

Evinizde bulunan antika eşyaları da piyasa değerinde alıyor ve satıyoruz. Çok değeli olan bu eşyaları özenle alıyor ve satıyoruz. Tarihsel bir öneme ve yıllara sahip olan antika eşyalar için ayrı bir bölümümüz vardır. Firmamız tarafından gereken ilgi ve itina gösterilerek alım satım işlemi olana kadar korunur ve saklanır. Sarıyer ikinci el eşya satanlar firmamız hayatın her alanına hakim bir firmadır.

26 Eylül 2018
112 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN