Sancaktape

Sancaktape

Sancaktape’de İkinci El Alışverişin Yeni Merkezi

Siz de Sancaktepe ya da civar ilçelerden birinde oturuyor ve sık sık ikinci el eşya alım ve satım işlemleriniz için spot mağazalarına ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Https://www.ikincielmerkezi.net adlı sitemiz spot mağazacılığını ayağınıza kadar getiriyor. Eğer elinizde bulunan ihtiyaç fazlası ürünlerinizi elden çıkarmanın yollarını arıyorsanız ya da acil bir ikinci el eşyaya ihtiyaç duyuyorsanız şirketimiz sizler için biçilmez bir kaftan görevi görecektir. İkinci el eşya alıverişinin yapılabildiği sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden her türlü ikinci el eşya ve satım işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe ikinci el eşya alanlar

Firmamız Sancaktepe ikinci el eşya alanlar ve satanlar olarak ikinci bir el eşyadan tüm beklentilerinizi sizlere sunacaktır. Evinizde ya da depoya kaldırdığınız tüm elektronik ev aletlerinize talibiz. Whatsapp uygulaması üzerinden satmak istediğiniz elektronik ev aletlerinin fotoğrafını çekerek bizlere gönderebilir, fiyat konusunda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Öte yandan ikinci el eşya alışverişlerinizde elinizdeki ürünü kapınızdan almaktayız. Ayrıca Sancaktepe ve civar ilçelerle sınırlı olmak üzere tarafımız tarafından satılan ikinci el eşyaların teslimatını da sağlamaktayız.

Sancaktepe İkinci El Beyaz Eşya Alımı ve Satımı Hizmetleri

İşletmemiz Sancaktepe 2.el eşya alanlar olarak elinizde satmayı düşündüğünüz tüm beyaz eşyalara sitemiz üzerinde bulunan alım ve satım prosödürlerine uyması şartı ile talibiz. Eğer ki deformesi olmayan, kullanım süresi 4 yılı geçmemiş, herhangi bir tamirat geçirmemiş tüm beyaz eşyalarınız en yüksek fiyatlar ile tarafımızdan satın alınmaktadır. Öte yandan işletmemiz aynı zamanda ikinci el beyaz eşyaların alımını yaptığı gibi satım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Eğer ki bozulan beyaz eşyanızı değiştirmeyi düşünüyorsanız mutlaka firmamız ile bağlantıya geçiniz.

Sancaktepe ikinci el eşya satanlar

Sitemiz Sancaktepe ikinci el eşya satanlar olarak pek çok farklı model ve türde mobilyaların satım işlemlerini üstlenmektedir. Şirketimiz bünyesinde satışa sunulan mobilyaların içinde hiç birinde deforme, yırtık ya da kırık gibi sorunlu eşyalar bulunmamaktadır. Öte yandan ikinci el eşya olarak mobilya alım hizmetlerimiz de mevcuttur. Elinizden çıkarmayı düşündüğünüz kullanım süresi 4 yılı aşmamış, herhangi bir sorunu ve kusuru bulunmayan mobilyalarınızı sektördeki en yüksek fiyatlar ile satın almaktayız.

26 Eylül 2018
126 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN