Pendik

Pendik İkinci El Alışverişinin En Güvenilir Adresi

Pendik ilçesinde ya da civar semtlerde ikamet ediyorsanız ihtiyaç fazlası olarak gördüğünüz, kullanmadığınız eski eşyalarınızı satmak mı istiyorsunuz? Eğer ki böyle bir düşünceniz var ise ikincielmerkezi.net adresimiz sizin beklentilerinize cevap verecek her türden hizmeti sunmaktadır. Öte yandan firmamız ihtiyaç duyduğunuz ikinci el ürünlerin satışını da gerçekleştirmektedir. Pendik ilçe sınırları içerisinde ya da civar semtlerde ikametgah ediyor ve kullanım dışı bıraktığınız tüm ürünleri nakit karşılığında almaktayız. Eğer ki ihtiyaç duyduğunuz bir ikinci el eşya satan yer arıyorsanız ya da evde kullanım dışı bıraktığınız eşyaları satma niyetiniz var ise sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerin bizlere ulaşabilirsiniz.

Pendik ikinci el eşya alanlar

Pendik ikinci el eşya alanlar spot mağazaları içerisinde en iyi fiyatı vermek ile birlikte ürün satışlarımızda da müşterilerimize en uygun fiyatlardan hizmet sunmaktayız. Öte yandan evinizde kullanmadığınız ikinci el beyaz eşyalarınıza talibiz. Aynı zamanda evinizde yer alan beyaz eşyanızı değiştirme vakti geldiyse firmamız üzerinden ihtiyaç duyduğunuz özellikte beyaz eşyalarımız arasından tercihinizi kullanabilir ve düşük fiyatlar ile kaliteli ürünler satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Pendik 2.el eşya

Pendik 2.el eşya alanlar olarak en yüksek fiyatlar ile ikinci el mobilyalarınızı alıyoruz. Kullanım yılı dört yılı geçmemiş, herhangi bir arızası ya da sorunu bulunmayan, deforme olmamış mobilyalarınıza en yüksek fiyat tekliflerini sunmaktayız. Ancak belirtmek gerekir ki dört yılı açmış, kullanımdan kaynaklı deformesi olan mobilyalar şirketimiz politikaları gereğince satın alınmamakta. Ayrıca tarafımız tarafından da müşterilerimize sıkıntılı ya da deformesi bulunan kullanım süresi olarak dört yılı aşmış ürünleri satışa sunmamaktayız.

Pendik ikinci el eşya satanlar

Firmamız Pendik ikinci el eşya satanlar olarak mutfak robotundan beyaz eşyasına kadar birçok teknolojik aletlerin satımını gerçekleştirmekteyiz. Öte yandan evinizde kullanmadığınız tüm teknolojik aletlerin alımını belli kontrollerden geçirdikten sonra yapmaktayız. Aynı zamanda firmamız, ürün satın alımlarında evinize kadar gelerek satmak istediğiniz ürünleri kapınızdan teslim almaktadır.

26 Eylül 2018
133 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN