Mobilya

Mobilya

Eskimiş İse Alalım

Zaman içerisinde yaşam alanlarımızda kullandığımız ve çeşitli sebepler ile değiştirmek ve yenilemek istenilen mobilyaları değerlendirmek isteyenler ve bunu karşı tarafında yine çeşitli sebepler ile ikinci el mobilya ihtiyacı olanları tek adreste buluşturmaya yönelik hizmet veren adreslerden biri de ikincielmerkezi.net adresidir.

Mobilyaların Özelliklerine Göre Fiyatlandırma

Değişmesini düşündüğünüz mobilyalarınızı satmayı istiyorsanız internet arama motoruna ikinci el koltuk takımı alan yerler yazdığınız takdirde firmamız ile karşılaşırsınız. Firmamız belirlediğiniz zaman içerisinde adresinize gelerek ücretsiz keşif sonrası mobilyalarınızı inceler. Mobilyaların eskilik oranına, kırık ve deformasyona uğramış parçalarına bakarak belli bir fiyat biçerek size sunar. Uygun görmeniz durumunda alış veriş yapılarak mobilyalarınız sizlerden her hangi bir taşıma ve nakliye ücreti alınmadan teslim alınır.

Yaptığımız Hizmette Kalitenin Önemi

Sizlerin ihtiyacı olmaması durumunda elden çıkartmak istediğiniz ve çevrenizde hediye etmeyi düşündüğünüz kimsenin olmaması ve zamanında büyük meblağlar ödediğiniz mobilyalarınızın değeri kadar olmasa da nakde dönüştürülmesine yönelik 2.el mobilya alan yerler arasında yer alan firmamız çok eskiyen, kırık ve döküğü olan mobilyaları almamaktadır. Kullanılabilecek özellikte olan mobilyaları alarak yeniden kullanılabilecek durumda olmasına dikkat etmektedir. Bu sebeple firmamızın prensibi dahilinde olan eşyalarınız var ise iletişime geçmeniz önerilir. Mobilyanız renk, model, klasik, modern fark etmez her durumda alınır ancak kullanılabilecek durumda ise…

Mobilyalarınızı 2. El Olarak Satmak İçin

Mekanlarınızda kullanmayacağınız ve fazla alan kapladığı için depolamak istemediğiniz mobilyalarınız elden çıkarıp nakde dönüştürmek için firmamız ile iletişim kurulabilir. Salon takımları, koltuk takımları, oturma grupları, yatak odası takımları ve köşe takımları için tek adres olan firmamız internet sitesinde ayrıntılı olarak neler alınıp neler alınmayacağı belirlenmiştir. Bu ayrıntılı bilgi içerisinde ikinci el köşe takımı alan yerler içerisinde olduğumuz da ayrıca belirtilmiştir. Var ise böyle eskiyen ve yerine yenisini alacağınız mobilyalarınız hemen arayın. Tek ya da çoklu takım alabilecek özellikte olan firmamız birkaç ürünü aynı anda alabilir ve yeni müşterileri için sergi salonuna en kısa sürede nakledebilir. İhtiyaç olduğu anda arayın hemen gelip gözünüzün önünden alalım eskileri.

26 Eylül 2018
222 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN