Halı

İkinci El Halı Alan Yerler

İkinci el olarak tanımlanan, kullanılmış fakat kullanım ömrü henüz sona ermemiş halen sağlam olarak kullanılabilir durumda olan el halılarınızın alım ve satım işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Özellikle halılar evimizin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Evin ısı kontrolünde dahi oldukça etkili olan el halılarımız aynı zamanda eve şıklık, zarafet ve göze hitap etme konusunda oldukça etkilidir. Özellikle el dokuma ve ipek halılar paha biçilmezdir.

İkinci El İpek Halı Alanlar

El dokuma ve ipek halılarınızı değerlendirebileceğiniz, her zaman güvenilir ve müşteri memnuniyet odaklı olan firmamız, ürünlerin tam değerinde satın alarak, kendilerine yardımcı olmaktadır. Firmamız, ikinci el halı alan yerler arasında değerinde fiyat veren, kaliteli ve güvenilir firmalardan bir tanesidir. Müşterilerden gelen talepleri en kısa zamanda tecrübeli personelimiz ile inceleyerek, fiyat belirleyip, müşterilerimize gerekli bilgileri veriyoruz. Müşterilerimiz ellerinde bulunan el dokuma halılarını her zaman en güvenilir 2. el el dokuması alan yerler aracılığı ile satmak isterler. Bu sebeple firmamız hizmet kalitesi ile İstanbul ikinci el halı alan yerler arasında her zaman dikkat çekmektedir.

İkinci El Halı Almak için Doğru Adres

Herkes ellerinde bulunan bu değerli halıları satmak istediklerinde gerçek değeri verecek olan fiyata, satın alacak kişi veya kurumlara ihtiyaçları vardır. Bunun farkında olduğumuz için her zaman firma olarak en kaliteli hizmet vererek, ikinci el halı alanlar içinde en güvenilir isimlerden bir tanesiyiz. Bu tarz el dokuması ve ipek halılara nasıl değer verileceğini uzman ekibimiz tarafından profesyonel olarak yapmaktayız. Özellikle sağlamlık, ebat, yaş, işçilik seviyesi ve malzeme kalitesi gibi kriterlere en doğru değeri vermekteyiz.

İkinci El Halı Çeşitleri

sektör içerisinde bir çok el dokuması, yün ve ipek halılar mevcuttur. Firmamız tarafından İran ipek halıları, uşak el dokuma halıları, Hereke ipek halılar ve daha bir çok halıların alım satım işlemleri yapılmaktadır. Bu özel halı çeşitlerine sahip olan kişiler bizimle iletişime geçerek yardım alabilirler. Daha detaylı bilgi için ikincielmerkezi.net internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

18 Eylül 2018
235 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN