Hakkımızda

Merhaba değerli takipçilerimiz sizler için en kaliteli ürünleri sizlere sunmak için buradayız…

İş yerimizin faaliyet alanları ;

Sıfır defolu beyaz eşya , ikinci el eşya , mobilya , beyaz eşya , elektronik eşya , ofis ve büro takımları alışı ve satışı yapılmaktadır.

Spot mobilyalar koltuk takımı , yatak odası takımı , yemek odası takımı , köşe koltuk takımı , çekyat , baza , televizyon ünitesi , inşaat yatakları , masa sandalye , genç odası takımı ,

Spot beyaz eşyalar buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , kurutma makinesi , fırınlı ocak , lcd televizyon , led televizyon , plazma televizyon

Spot büro mobilyaları , ofis malzemeleri , büro ve ofis takımları

A’dan Z’ye tüm ev , iş mobilya ve beyaz eşyalarınız değerinde alınır ve satılır..

İkinci el eşyalarını satmak isteyenler ;

Siz bizi arıyorsunuz biz kapınıza kadar gelip ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyat verip alarak yine siz değerli müşterilerimize ikinci el eşyaları uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz..

Bu sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız ve tecrübeli kadromuz ile size en iyi hizmet kalitesini sunuyoruz. İkinci el eşya denince akla ilk gelen firmamız bu sektörde oldukça iddialı dediğimiz gibi 20 yılı aşkın zamandır bu sektör de olan firmamız sizleri anlayıp en iyi fiyat teklifleri ile ikinci el eşyalarınızı alıyoruz hem siz kazançlı çıkıyorsunuz hem biz işimizi en iyi şekilde yapma fırsatını buluyoruz..

İkinci el eşya dediğimiz zaman aklınıza gelen örneğin yatak odası , yemek odası , genç odası , koltuk takımı , oturma grubu , köşe koltuk takımı , çekyat , baza yatak , masa sandalye gibi tüm mobilyalar buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , çamaşır kurutma makinesi , fırınlı ocak , plazma televizyon gibi tüm beyaz eşyalarınız siz hiç yorulmadan sadece telefondan bizleri arayarak ulaşmanız yeterlidir..

Eski eşyalarınızdan sıkıldınız ve değiştirmek istiyorsunuz ama elinizdeki eşyaları ne yapacağınızı bilmiyorsunuz , bunun için yapmanız gereken tek şey bize ulaşın gelip en iyi fiyat teklifi ile eşyalarınızı alalım hem siz eski eşyalarınızdan kurtulup nakit paraya çevirirken bizde üstümüze düşen hizmet kalitesini sunalım..

İkinci el eşyalarınızı değerinden alarak sizleri rahatlatalım. İkinci el eşya denilince akla ilk gelen firmamız sizleri yormamak adına kapınıza kadar gelerek en iyi fiyat teklifi ile eşyalarınızı değerinde almaktadır..

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde bulunan şubelerimiz ile siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet kalitesini sunmaktayız..

İkinci el eşya alım ve satımı yapan firmamız sizlere çok özel teklifler sunuyor.

Eşya alımı ve satımında uzmanlaşmış kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.