Güngören

Güngören

Güngören İkinci El Spot

Evinizde kullandığınız mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız eskidi veya değiştirme zamanı geldiyse Güngören ikinci el eşya alanlar eşyalarınızı kapınıza kadar gelerek sizi hiç yormadan alıyoruz. https://www.ikincielmerkezi.net/ internet sitemizi ziyaret ederek çağrı numaralarımızdan bizi aramanız yeterlidir. Çok fazla yıpranmış eski eşyaları almıyoruz. Alacağımız 2. El ürünler az kullanılmış olması gerekir. Kaliteye önem veren firmamızda müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

Güngören ikinci el eşya alanlar

Beyaz eşyalarım ömrü maksimum 10 yıl kadardır. Öğrenci veya bekarsınız sıfır ürün yerine 2. El beyaz eşya almak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Güngören ikinci el eşya satanlar mağazamızda temiz ve kaliteli beyaz eşyaları uygun fiyata almanız mümkündür. Firmamızın hizmet prensibinde ki ürünler kaliteli ve yıpranmamış temiz ürünlerdir, o yüzden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Mağazamızda bulacağınız beyaz eşyalar en fazla 5 yıllıktır ve çok temiz kullanılmıştır. Garantisi devam eden ürünler bulmak mümkündür.

Güngören ikinci el eşya satanlar

Firmamız hem 2. El eşya alıp hem de satışını yapar. Mağazamızda ev eşyalarından elektronik eşyalara kadar aradığınız her şeyi bulmanız mümkündür. Öncelikle satmak istediğiniz ürünün bize görüntüsünü göndermeniz gerekir. Bunu mail yolu veya WhatsApp yoluyla yaparsınız. İnceleme sonunda ürünün temiz olduğuna kanaat getirirsek kapınıza gelerek ürünü alırız. Mobilyalar temiz ve az kullanılmış olmalıdır. Eskimiş ve kırık, dökük mobilyaları almıyoruz. En fazla 5 yıl kullanılmış ve temiz kullanılmış olması gerekir.

El Eşya Alım Satımında Ödeme Nasıldır

El ürün satımında temiz kullanmış olmak ve kaliteli ürün olması şarttır. Ürünü almak için geldiğimiz zaman size ödemeyi peşin olarak yapar ve ürünü alırız. Siz bizden 2. El eşya almak isterseniz ödeme şeklimiz nakit veya kredi kartıdır. Güngören 2.el eşya alanlar müşterilerine tüm kolaylığı sağlayan bir firmadır. Size hem para kazandırıyor hemde nakliye işinden sizi kurtarıyoruz. Evinizde değiştirmek istediğiniz her ürünü bize temiz olmak şartıyla satmanız mümkündür. İster evinizi döşeyin ister elektronik ürün alın tüm ürünlerimiz kaliteli ve az kullanılmış ürünlerdir.

20 Eylül 2018
110 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN