Eyüp

Eyüp ikinci el eşya alanlar

Eyüp’de oturuyorsunuz ve elinizde ki kullanmadığınız eski eşyalarınızı satmayı mı düşürüyorsunuz? İkinci el kullanılmış eşyaları alan bir yer mi arıyorsunuz? Eyüp’de hizmet veren ikincielmerkezi.net ikinci el eşyalarınızın alım satım işlerini sizin için biz takip ediyoruz. Eyüp ikinci el eşya alanlar olarak bizi aradığınızda kapınıza kadar geliyoruz. Satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızı nakite alıyoruz. Yapmanız gereken Eyüp ikinci el eşya alım satımını yapan firmamızın iletişim numarasını arayıp satmayı düşündüğünüz ürünlerin fotoğraflarını dilerseniz whatsapp üzerinden, mail olarak yada site üzerinden tıkla teklif al butonunu kullanarak gönderiniz. Eyüp bölgesinde hizmet veren en dürüst ve samimi Eyüp 2.el eşya alanlar olarak firmamızı seçmeniz mutluluk vericidir. Aynı mutluluğu bizimle paylaşmanızında gurur vericidir. Firmamız beyaz eşyadan mobilyaya, antika ürünlerden elektirikli ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Eyüp 2.el eşya

Evinizin temel ihtiyacı olan beyaz eşyalarınızı değiştirmenin zamanı geldiyse ve satmayı planlıyorsanız eğer, Eyüp ikinci el eşya satanlar tüm beyaz eşyalarınıza talibiz. Beyaz eşyaların kullanım ömrü altı ile on yıl arasında değişmektedir. Bu durumda kullanım süresi dört yılı aşmış beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz. Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş ve yeni beyaz eşya almaya da bütçeniz uygun değilse, tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşyada da yanınızdayız. Üç ay ile dört yıl arası sağlam, kaliteli ve garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz.

Eyüp 2.el eşya alanlar

Eyüp’te yaşıyorsunuz ve mobilyaya ihtiyacınız var. Eski mobilyanız kullanılacak durumda değilse değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Firma olarak sadece kaliteli ve temiz mobilya alır satarız. Bizleri diğer Eyüp 2.el eşya alanlar ile birbirini ayıran en büyük özelliğimiz sadece temiz, sağlam mobilyalar alıp satmamızdır. Mobilyalarınızı üç ile beş yılı geçmemiş ve hiç bir kusuru olmaması halinde evinizden alıyoruz. Beş yılı aşkın süre kullanılmış mobilyaları kesinlikle almıyoruz.

İkinci El Elektronik Eşya

Çığ gibi gelişen teknolojinin yanında artık elektronik eşyalar lüks olmaktan çıkmış birer ihtiyaca dönüşmüştür. Her gün yenilenen teknolojik ürünleri takip etmekte zorlanır olduk. Teknoloji artık hayatımızın çok masraflı bir parçası oldu. Bu durumda bütçesi uygun olan vatandaşlarımız yeni bir ürün çıkması durumunda hemen yenisini alıyor. Fakat orta gelir seviyesindeki vatandaşlarımız ikinci el ürünlere yöneltmektedir.

 

26 Eylül 2018
105 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN