Çamaşır makinesi

Çamaşır makinesi

Garantili İkinci el beyaz eşya alım satımı

Evinizde bulunan 2. El eşyalarınızı satarak yeni eşyalarınız için bütçe oluşturabilirsiniz. Firmamız tarafından her türlü 2. El eşya alım satım işlemi yapılmaktadır. ikincielmerkezi.net internet sitemizi ziyaret ederek gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. İkinci el çamaşır makinesi satmak istiyorum diyorsanız makinenizin resmini çekip Whatsapp üzerinden bize atın, biz değerlendirelim ve evinizden gelip alalım.

İkinci el çamaşır makinesi

Sürekli taşınıyor iseniz, öğrenci veya bekarsanız ve temiz 2. El eşya istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ürünlerimizin hepsi temiz kullanılmış ve hasarsız ürünlerdir. Firmamız hem 2. El eşya alır hem de satışını yapar. Koltuklarınızı değiştirmek istiyorsanız satıcı aramayın, internet sitemize girerek müşteri temsilcimiz ile görüşün ve fiyat alın. Mobilyalarınızın resmini çekip mail ile fiyat bilgisi almanız mümkündür.

Çamaşır makinesi alım satım 

Beyaz eşya kullanım süreleri oldukça kısıtlı ürünlerdir. Kullandığınız beyaz eşyanın markası ve temiz kullanılması ömrünü uzatır. Evinizde bulunan ikinci el çamaşır makinesi yerine yenisini alacaksanız bizi arayın size nakit ödeme yaparak biz alalım. 2. Ek çamaşır makinenizin mekaniği sağlam ve bir sorunu yok ise bizden fiyat alabilirsiniz. Firmamız hizmet politikası gereği yıpranmamış düzenli kullanılmış ürünleri alıp satmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmetimiz garantili bir hizmettir. Ürünler internet sitemizde gördüğünüz ürünün aynısıdır. Dilerseniz gelip yerinde görme ve kontrol etme hakkına sahipsiniz. Ürünlerimiz garantili ürünlerdir.

2.El eşya fiyatları ve yorumlar

İkinci el eşya her yerden alınmaz, aldığınız yerin size garanti vermesi be ürününün arkasında durması gerekir. Sitemizde 2. el çamaşır makinesi alanlar ve yorumları kısmını okuyarak fikir edinebilirsiniz. Ürün yelpazemiz sadece beyaz eşya ve mobilya ile kısıtlı değildir, elektronik ürünler, antika ürünler ve küçük ev eşyaları da mevcuttur. Beyaz eşya fiyatları ve mobilya fiyatları gayet uygun olup piyasanın en hesaplı 2. El eşya satan mağazasıyız. Sattığımız ürünleri kullanım süresi 5 yılı geçmemiş ve garantisi devam eden ürünlerdir. Firmamıza ve müşterilerimize güveniyoruz ve sektörde bir numara olma yolunda ilerliyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz zaman yanılmadığınızı anlayacaksınız.

17 Eylül 2018
129 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN