Buzdolabı

Buzdolabı

İkinci El Buzdolabına Hayat Ver

İkinci el buzdolabınız mı var? Belki kullanmaktan sıkıldınız yeni moda çıkan buzdolaplarından almak istiyorsunuz ve buzdolabınızı satacak yer arıyorsanız. Artık bu tek tıkla mümkün durumda ikincielmerkezi.net sitesi üzerinden ikinci el buzdolabı alan yerler bulmak artık çok kolay olacak. Site üzerinden satışı yapacağınız şehir ve ilçe seçilerek ikinci el buzdolabı alımı yapan firmalara ulaşmak mümkün. Bu ikinci el buzdolabı alımı yapan dükkanlar günümüzde pek çok yerde spotçu olarak görülmektedir. Buralar eşyayı almak için sizin kendi imkanlarınız ile dükkana getirmeniz beklemekte bazıları da ikinci el buzdolabınız için çok düşük fiyatlar vermektedir. O yüzden bu sizlerin kullanımına sunduğumuz site çok güvenilir olarak görülmektedir.

2. El buzdolabı

Kullanıma sunduğumuz site sayesinde ikinci el buzdolabı yada eşyalarınızı satmak istediğiniz bölgeleri seçerek internet ortamından bu işlerinizi bitirmek artık mümkün. 2.el buzdolabı esya alan yerler artık tek tıkla ekranınız da olacak. İkinci el buzdolabınızın tüm özelliklerini site üzerine yazdıktan sonra eşyanızı alacak kişileri bulabileceksiniz. Bu kişiler ile site üzerinden mesaj yolu ile yada iletişim numaraları ile irtibata geçebileceksiniz. Bu kolaylığı sağladığı için sitemiz çok fazla tıklanmaktadır. İnsanlar artık güvenebilecekleri yerler aramaktadır. Bu yüzdende sitemizi gönül rahatlığı ile kullanan pek çok kişi bulunmaktadır. Etrafta çok fazla dolandırıcı insan bulunduğu için sitemiz sizlere en güvenilir kişileri sunmaktadır.

İkinci el buzdolabı satmak

ikinci el eşyalarınızı satmak artık çok kolay. İkinci el buzdolabı satmak istiyorum diyorsanız sitemize girip ikinci el buzdolabınızı satmak için alıcı olan firmalara ulaşmak için satışı yapacağınız bölgeyi ve ilçeyi seçersiniz daha sonra alıcı olan firmalar ile iletişime geçersiniz. Kişiler sizden satacağınız buzdolabının özelliklerini isterler. Daha sonra buzdolabının resimlerini WhatsApp ya da mail yoluyla ulaştırmanızı isterler. Sadece sizden buzdolabınızın 4 yıllık kullanım süresinin geçmesini beklerler en fazla 5 yıl olan dolapları alırlar. Çünkü aldıkları dolapları satmayacakları için çok eski olan dolapları almazlar. Daha sonra firma ile fiyat konusunda anlaştığınız takdirde ücret size peşin olarak ödenir.

​​​​

17 Eylül 2018
119 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN