Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

İkinci El Bulaşık Makinesi Alan Yerler

İkinci el bulaşık makinesi veya buna benzer birçok ikinci el ürün ikincielmerkezi.net gibi sitelerde bulunabilir. Bu tür satılık ikinci el bulaşık makinesi artık küçük işletmelerde bile satılmıyor. Yalnızca büyük firmalar parça karşılığı bu makineleri alıyor. Yani bir bulaşık makinesi garantiye gittiğinde büyük ihtimalle ikinci el parçalar takılıyor. 2.el bulaşık makinesi alanlar bu gibi unsurlara dikkat etmelidir. Eğer bulaşık makinesi işlevini doğru bir şekilde yapamıyorsa o bulaşık makinesini parçaları garanti şirketlerine satılır.

Hiçbir fabrika veya garantör firma sıfır parçaları gerekmedikçe ürüne takmaz. Bu durumda yeni sıfır alınan makineler bozulduğunda bile ikinci el makinelerde ki parçalar takılabiliyor. Fakat ikinci el makine satın almak isteyenler bu gibi garantör şirketlere başvurabilir veya da bazı ikinci el sitelerine başvurabilir. Hiçbir küçük işletme bu tür makineleri almadığı için bu gibi sitelerde ikinci el tüm ürünler satılabiliyor. Özellikle ikinci el çamaşır makinesi ve ikinci el bulaşık makinesi oldukça rağbet görüyor.

İkinci El Bulaşık Makinesi Al

Öncelikle ikinci el bulaşık makinesi alırken dikkat edilmesi gereken birkaç püf nokta vardır. Bu önemli noktalara dikkat edilerek alıveriş yapmak gerekir. Mesela ikinci el alınan bulaşık makinesinin etrafında oldukça fazla çizik veya parça kırığı olabilir. Bunlara dikkat edilerek ürün alınmalıdır. Zaten çoğu insan makine veya buzdolaplarının üzerine etiket yapıştırdığı için iz olabiliyor. Bunlar geçici izlerdir ki sıcak su ile çıkartılabilir.

İkinci El Bulaşık Makinelerinin Fiyatları Ne Kadardır?

İkinci el bulaşık makinelerinin fiyatları sıfır makinelere göre oldukça uygundur. Mesele sıfır bir bulaşık makinesi bin beş yüz Türk lirası ise ikinci el bulaşık makinesi ortalama olarak yedi yüz elli Türk lirasıdır. Bu yüzden ikinci el bulaşık makineleri daha makuldür.

İkinci El Bulaşık Makinesinde Oluşabilecek Sorunlar?

İkinci el bulaşık makinesinde bazı sorunlar oluşabilir. Bu sorunlardan bazıları köpürtme sorunudur. İkinci el bir bulaşık makinesinin filtresi oldukça eskidir. Buda iyi temizlenmemesine hatta sık sık köpürmesine neden olan bir durumdur.

17 Eylül 2018
155 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN