Beyoğlu

Beyoğlu

Beyoğlu İkinci El Eşya 

Beyoğlu’nda oturuyorsunuz ve kullanmadığınız eşyaları satmak mı istiyorsunuz? İkinci el eşyaların alım satımını yapmakta olan sitemiz size yardımcı olabilir. Beyoğlu’nda alım yapan yerler evinize kadar satmak istediğiniz eşyaları almaya gelmektedir. Hemen yapmanız gereken şey, site adresimiz üzerinde yer alan tıkla teklif al butonunu kullanarak eşyalarınızın resimlerini göndermeniz ya da e-mail adresimiz üzerinden bizimle iletişim sağlamanız. Aynı şekilde Whatsapp uygulaması üzerinden daha hızlı bir şekilde satmayı düşündüğünüz eşyaları bize gönderebilir, elinizden çıkarma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu şekilde Beyoğlu ikinci el eşya satanlar olarak nakde eşyalarınızı satın alıyor ve para kazanmanızı sağlıyoruz. Diğer yandan ikinci el eşya alımı gerçekleştirme niyetiniz varsa, Beyoğlu ikinci el satımı yapan spot mağazamızdan ihtiyaç duyduğunuz eşyaların satın alımını yapabilirsiniz.

Beyoğlu İkinci El Mobilya Alım ve Satımı

Beyoğlu ve civar semtlerde yaşıyor ve mobilyalarınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Bu alanda güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Beyoğlu ikinci el spot mağazası olarak sadece sağlam herhangi bir arızası olmayan, temiz ve az kullanılmış mobilyaların alım ve satım işlemlerini yapmaktayız. Mobilyalarınızın herhangi bir kusuru ve sıkıntısı olmaması halinde eşyalarınızı kapınızdan nakde almaktayız, aynı şekilde satışa sunduğumuz ikinci el mobilyalar da aynı titizlik ve özveri ile seçilmektedir. Ekibimiz, Beyoğlu’nun her bölgesinde hizmet vermekte olup güvenilirlik esaslı çalışmaktayız.

Beyoğlu ikinci el eşya alanlar

Beyoğlu ikinci el eşya alanlar olanlar elektronik eşyaların da alım satım işlemini yapmaktayız. Teknolojik ürünlerin her geçen gün yeni modeller ve seçeneklerle karşımıza çıkması, elektronik eşyaların lüks olmaktan çıkmasına yol açtı. Bu noktada birçok insan da ikinci el elektronik eşya alımına yöneldi. Eğer sizin de elektronik eşyalarınızı değiştirmek gibi bir fikriniz varsa, Beyoğlu ikinci el eşya alım satımı yapan spot mağazamız aracılığı ile elektronik eşyalarınızı kapınızdan satabilme imkanınız bulunuyor. Yapmanız gereken elinizden çıkarmak istediğiniz ürün fotoğraflarını ve bilgilerini bizimle paylaşmanız. Elektronik eşya satın almak istiyorsanız da Beyoğlu ikinci el eşya olarak tüm teknolojik ürünleri sizlere sunmaktayız.

Beyoğlu İkinci El Beyaz Eşya Alım ve Satımı

Sitemiz Beyoğlu 2.el eşya alanlar olarak hizmet vermekte olup, evinizde kullanımını bıraktığınız tüm ikinci el beyaz eşyalarınıza talibiz. Ancak sitemiz üzerinde yer alan ikinci el eşya alım ve satım prosedürleri gereğince, kullanım süresi 5 yılı aşmamış, hiçbir sıkıntısı bulunmayan beyaz eşyaların satın alımını gerçekleştirmekteyiz. Öte yandan işletmemiz, kullanımı uzun yıllar sürebilecek A sınıfı enerji tasarrufu sağlayan sıfır olarak nitelendirilebilecek ikinci el beyaz eşyaların satımını da sağlamaktadır.

26 Eylül 2018
111 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN