Bayrampaşa

Bayrampaşa

İstanbul Bayrampaşa’ da satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı değerinde nakit olarak satın alan firmamız Bayrampaşa ikinci el eşya alanlar olarak hizmet veriyor. Bayrampaşa’ da kullanılmış eşyaları en iyi fiyatları vererek adresinden teslim alıyoruz. Firmamızın web sitesi olan https://www.ikincielmerkezi.net ile iletişime geçip satmayı düşündüğünüz ikinci el ürünler için fiyat bilgisi almanız mümkün.

Bayrampaşa ikinci el eşya satanlar arasında da ilk tercih edilen firmamız kapınıza kadar hizmet veriyor. Kullanılmış ikinci el eşyalardan almayı veya satmayı düşündüğünüz ürünler için firmamıza danışabilirsiniz.

Beyaz eşyadan mobilyaya, küçük ev aletlerinde ev tekstil ürünlerine, elektronik eşyalardan antikalara kadar arayacağınız her türlü kaliteli ikinci el eşyayı bulabileceğiniz veya satabileceğiniz firmamız ile müşteri memnuniyetini % 100 sağlamak için hizmet veriyoruz. Bayrampaşa bölgesinde en samimi, dürüst ve anlayışlı hizmet veren Bayrampaşa 2.el eşya alanlar olarak istediğiniz zaman bizden fiyat alabilirsiniz.

Bayrampaşa ikinci el eşya satanlar

Bayrampaşa’ da kaliteli ve hasarsız ikinci el mobilyaları satın alıp garantili olarak satan firmamız, mobilyayı hiç bir ek ücret talep etmeden adresinden teslim alıyor. 5 yıldan fazla kullanılmış olan mobilyaları almıyoruz. Sadece temiz ve sağlam olan mobilyaları alıp satan firmamız ile kaliteli alışveriş imkanı bulabilirsiniz

Bayrampaşa İkinci el Elektronik ve Beyaz Eşya Alım/ Satım

Firmamız Bayrampaşa’ da her türlü ikinci el ve sorunsuz olan elektronik eşyayı ve beyaz eşyayı kapıda nakit ödeme ile satın alıyor.

Küçük ev aletlerinden buzdolabına, televizyondan klimaya, bulaşık makinasından çamaşır makinasına, kurutma makinasından dondurucuya kadar her türlü elektrikli ev aletini adresinden nakit ödeme ile alıyoruz. Sadece sağlam, bozulmamış daha önce tamir görmemiz kaliteli ve dayanıklı ürünleri satın alıyoruz. Ayrıca firmamız tarafından oluşturulan garanti ile her türlü elektronik ve beyaz eşyayı güvenle satınalabilirsiniz.

Bayrampaşa İkinci El Antika Alım/ Satım

Antika değeri olan porselenleri, ipek halıları, mobilyaları, tarihsel dönemlere ait kıyafet ve aksesuarları, önemli kişilere ait tablo ve çinileri ederini nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Ayrıca firmamızda bu antika değeri olan ürünleri satışa sunuyoruz.

20 Eylül 2018
112 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN