Avcılar

Avcılar

Avcılar ikinci el eşya alanlar

Firma olarak, verdiğimiz kaliteli hizmetler neticesinde avcılar ikinci el eşya alanlar sektöründe lider konumda olmanın gururunu yaşıyoruz. Eşyanızın gerçek değeri ile alınmasını sağlayan ve müşteri memnuniyeti ile ihtiyaçlarınızı ön planda tutan ikincielmerkezi.net sitemiz, size bir tuş kadar yakındadır. Avcılar bölgesinin tümüne hizmet vermen firmamız, internet üzerinden yapacağınız avcılar 2.el eşya alanlar başlıklı aramalarınızda da en çok ziyaret edilen sitelerin başında bulunmaktadır. Sadece ikinci el eşya alımı yapmayan firmamız, müşterilerimize güvenilir ve uygun fiyatta ikinci el eşya sağlamak maksadı ile avcılar ikinci el eşya satanlar sektöründe de en çok talep görenlerin başındadır.

 Avcılar 2.el eşya

Evinizde kullanmadığınız veya değiştirmek istediğiniz ikinci el eşyalarınızın değerinde alınmasını sağlayarak ev ekonominize de katkı sağlıyoruz. Satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını çekerek whatsapp üzerinden veya mail olarak bize göndererek, teklif alma butonumuzu kullanarak bizden kısa sürede teklif alabilirsiniz. Firma olarak tüm ikinci el eşya alımlarımızı peşin ve nakit olarak yapmaktayız. Fiyatlarımızda anlaşma sağlandığında, sizle iletişime geçerek randevu alıyor, eşyanızın değerini size ödedikten sonra ücretsiz olarak firmamıza nakliyesini sağlıyoruz.

Avcılar ikinci el eşya satanlar

Sitemiz üzerinden ikinci el eşya satımı yapıldığı gibi, ihtiyaç duyduğunuz ikinci el eşyaları da uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Sitemizde gerçek durumları görüntülenen eşyalardan seçtiğiniz takdirde, iletişime geçerek ödeme yapabilir veya firmamıza gelerek eşyaları yakından inceleyebilirsiniz. Eşyaları almaya karar verip ödemeyi gerçekleştirdiğinizde seçimini yaptığınız tüm eşyaları özenle ve garantili olarak, ücret talep etmeden adresinize teslim ediyoruz.

Alım ve Satış Yaptığımız İkinci El Eşyalar

Firma olarak ikinci el; yatak, yemek, genç ve çocuk odası takımları ile bunların koltuk, çekyat ve dolaplarını tek olarak alıyor ve satıyoruz. Ayrıca, çamaşır ve bulaşık makinesi ile buz dolabı gibi tüm beyaz eşyaların ve elektronik cihazlar ile bilgisayar, laptop ve oyun konsollarının da alım ve satışını yapmaktayız. Firmamız, tüm antika eşyaların (halılar dahil) gerçek değerlerinde alım ve satışlarını da yaparak, antika olarak değerlerinin korunmasını sağlamaktadır. Firmamızın alım ve satım yaptığı eşyalar en fazla 4 yıllık kullanılmış durumda olmalıdır. Aldığımız eşyaların bakımlarını ve gerekli onarımlarını yaptıktan sonra, temiz ve faal olarak satışını yapıyoruz. Kendi evimizde kullanmayacağımız eşyaları sizlere de satmıyoruz.

18 Eylül 2018
615 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN