Antika

İstanbul Antikacılar

Uzun yıllardır antika eşya alım satım alanında tecrübesi olan firmamız, eşyalarınızın değerinde fiyat veren nadir antikacılardan bir tanesidir. Antika eşya özelliği olan eşyalarınıza yüksek rakam vererek, kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Antika eşya alım ve satım işlemleri diğer hizmetlere göre daha fazla özen, itina ve bilgi gerektirmektedir. Firmamız bu anlamda yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Antika eşya alan yerler

Eşyanızın antika olabilmesi için ilk önce o eşyanın eski olması gerekir. Aynı zamanda bu eşyalar ünlü bir kişiye ait olduğu zaman veya çok az sayıda bulunan antika eşyalardan olursa o zaman değeri daha fazla artar. Antika eşya alan yerler çoğunlukla iyi korunmuş ve işlem görmemiş yağlı boya tabloları, eski para koleksiyonları, heykeller ve biblolar, antika saatler, asırlık mobilyalar gibi antika eşyaları almaktadır.

Antika tutkunları için özellikle oyuncak arabalar, antika gramofonlar, antika radyolar, taş plaklar, eski fotoğraf makineleri, antika rozetler, antika plaklar, antika oyuncak trenler gibi bir çok ürünler firmamız tarafından gerçek değerlerinde alımı yapılır.

İkinci El Antika Mobilya Alımı

Firmamız, antika mobilya satmak istediğinizde ürünlerinizi uzman ve tecrübeli personelimiz ile inceleyerek, eşyalarınızın gerçek değeri olan rakamlarda almaktadır. Değerini koruyan pek çok antika mobilyaların bakımlı ve temiz olması bizim için çok önemlidir. Firmamız satmak istediğiniz 2 el antika mobilyaları gerekli incelemeler sonucunda gerçek değerini belirleyerek satın alacaktır. 2 el antika mobilya alan yerler, antika mobilyaların gerçek değerinin doğru bir şekilde tahmin edilmesi ve elinizden çıkması hem sizi hem de antika mobilya almak isteyenleri oldukça memnun edecektir. İstanbul antikacılar içerisinde en kaliteli ve güvenilir firmalardan birisiyiz. Sizde hemen elinizdeki antika eşyaları satmak istiyorsanız veya aradığınız antika bir eşya var ise hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için ikincielmerkezi.net internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Antika Mobilyaların Restorasyonu

Antika mobilyalarınız çok fazla yıpranmışsa satmadan önce mobilyalarınızın üzerinde bazı restorasyon çalışmaları veya onarımları yaptırabilirsiniz. Restorasyon çalışmaları sonucunda antika mobilyalarınız için daha yüksek fiyatlar talebinde bulunabilirsiniz.

26 Eylül 2018
202 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN