Adalar

İkinci El Spot Ürünler

Eşyalar kullanım şekilleri açısından bir çok farklı modele sahiptir. Her geçen gün yenileri çıkmakta ve eskiler görünümlerini ve fonksiyonlarını kaybetmektedir. Eskiyen, kullanılmak istenmeyen veya modası geçen her türlü eşyanın elden çıkartılmasını sağlamak için İstanbul ili Adalar ilçesinde, ikinci el her türlü ev eşyasını satın alan veya satan firmaların bulunduğu ikincielmerkezi.net adresini kurduk. Evinizde bulunan atmak istemediğiniz fakat evinizde koyacak yer bulamadığınız tüm eşyalarınızı adalar 2.el eşya alanlar ile görüşerek, satabilir, karşılığında nakit para kazanabilirsiniz.

Adalar 2.el eşya alanlar

Sitemiz üzerinden her türlü ikinci el eşyayı satmak mümkündür. Televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, mobilya, halı ve daha bir çok ürünü sizlerden ücretli olarak alan firmalara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Evlerde eskiyen ve yıpranan eşyalarınızı satarak karşılığında nakit para alabilir, evinizde fazlalık yapan veya koyacak yer bulamadığınız eşyalarınızı elden çıkarabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden adalar ikinci el eşya alanlar ile iletişim kurabilir, evinizdeki ikinci el eşyalarınızın değerini öğrenebilirsiniz. Yeni eşyalar alabilmek için evlerinizde bulunan kalabalıktan kurtulabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünlerin evinizde yaptığı kalabalıktan kurtulmak için sitemizi inceleyiniz.

Adalar ikinci el eşya satanlar

Sitemiz aracılığıyla, piyasada bulamadığınız antika değeri taşıyan veya koleksiyonunuzu tamamlayacak her türlü eski ürünü veya ikinci ele düşmüş ancak kullanılabilir durumda olan her türlü ürünü adalar ikinci el eşya satanlar ile görüşerek, fiyat konusunda anlaşmanız durumunda beğendiğiniz eşyayı satın alabilirsiniz. Üniversite öğrencileri için uygun olan ikinci el eşyalar bulunduğu gibi tayin sebebiyle başka şehirde bir süre kalmak zorunda olan kişiler için, mobilya, beyaz eşya veya ihtiyaç duyulacak her türlü ürüne sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatla ihtiyacınız olan her türlü eşyayı alabilirsiniz.

Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Evlerinizde bulunan ve artık kullanmak istemediğiniz tüm eşyalarınızı sitemize ileterek fiyat alabilirsiniz. Eşyalarınızın resimlerini çekerek whatsapp veya mail yoluyla  telefon numaramıza göndererek, eşyalarınızın değeri ile ilgili teklifi beş dakika içerisinde alabilirsiniz. Teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde adresinize gelerek, eşyalarınızı alarak ücretini nakit olarak anında ödemekteyiz. Eski eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

17 Eylül 2018
227 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN